Níže najdete kontakty na naše pracovníky v Novém Jičíně, Močovicích a Kroměříži. Další důležité informace o společnosti najdete zde.


Nový Jičín, sídlo firmy

Na Valech 411/1, 741 01 Nový Jičín (mapa)

Středisko Močovice
Močovice 172, 286 01 Čáslav (mapa)

Středisko Kroměříž
Jožky Silného 2349/4, 767 01 Kroměříž (mapa)

NOVÝ JIČÍN – Na Valech 411/1, 741 01 Nový Jičín
Jméno Pozice Mobil E-mail
Ing. Břetislav Matula ředitel společnosti 602 486 996 bmatula@alliumagro.cz
Ing. Petr Matula vedoucí střediska 602 732 681 matula@alliumagro.cz
Ing. Marek Fukala obchodní manažer 725 768 523 fukala@alliumagro.cz
Pavel Volek obchodní manažer 734 567 787 volek@alliumagro.cz
Barbora Brišová obchodní manažer 725 876 734 brisova@alliumagro.cz
Jan Juričák, MBA manažer zahr. obch. 730 892 377 juricak@alliumagro.cz
Zlata Salaniková obchodní referent 602 392 026 salanikova@alliumagro.cz
Ludmila Janáková, DiS. referent zahr. obch. 733 182 621 janakova@alliumagro.cz
Renáta Jaroňová referent zahr. obch. 603 860 878 jaronova@alliumagro.cz
Kateřina Goláňová hlavní účetní 725 856 860 golanova@alliumagro.cz
Marcela Baierová účetní 725 876 721 baierova@alliumagro.cz
Ing. Michaela Mičková fakturantka 730 898 458 mickova@alliumagro.cz
Ing. Vendula Pikulová fakturantka 603 479 490 pikulova@alliumagro.cz
Nikol Šnajdárková fakturantka 731 566 429 snajdarkova@alliumagro.cz
Roman Bönisch Sklad – Jeseník n. Odrou 296 725 567 311 sklad.jesenik@alliumagro.cz
       
MOČOVICE – Močovice 172, 286 01 Čáslav
Jméno Pozice Mobil E-mail
Martin Provazník vedoucí střediska 724 924 273 provaznik@alliumagro.cz
Jaroslav Šimon obchodní manažer 725 707 774 simon@alliumagro.cz
Miroslav Němec obchodní manažer 602 350 350 němec@alliumagro.cz
Jiří Barták obchodní manažer 739 678 606 bartak@alliumagro.cz
Pavel Jonáš obchodní manažer 603 345 973 jonas@alliumagro.cz
Ing. Jana Holá finanční manažer 739 415 201 hola@alliumagro.cz
David Fail referent zahr. obch. 603 345 936 fail@alliumagro.cz
Zdeněk Knol vedoucí skladu 725 856 861 knol@alliumagro.cz
Jana Brejchová účetní 603 345 737 brejchova@alliumagro.cz
Ing. Marie Heřmánková fakturantka 730 898 456 hermankova@alliumagro.cz
Marcela Vondrová fakturantka 736 473 201 vondrova@alliumagro.cz
Rudolf Dvořák rozvoz zboží 734 157 457  
Lubomír Pillmann rozvoz zboží 739 762 181  
       
KROMĚŘÍŽ – Jožky Silného 2349/4, 767 01 Kroměříž
Jméno Pozice Mobil E-mail
Ing. Roman Kreidl vedoucí střediska 602 571 003 kreidl@alliumagro.cz
Ing. Michal Hanák obchodní manažer 730 892 378 hanak@alliumagro.cz
Ing. Vladimír Brus obchodní manažer 730 896 314 brus@alliumagro.cz
Ing. Milan Šiška obchodní manažer 732 892 141 siska@alliumagro.cz
Ing. Jindřich Haša obchodní manažer 739 789 043 hasa@alliumagro.cz