Níže najdete kontakty na naše pracovníky v Novém Jičíně, Močovicích a Kroměříži. Další důležité informace o společnosti najdete zde.


Nový Jičín, sídlo firmy

Na Valech 411/1, 741 01 Nový Jičín (mapa)

Středisko Močovice
Močovice 172, 286 01 Čáslav (mapa)

Středisko Kroměříž
Jožky Silného 2349/4, 767 01 Kroměříž (mapa)

 

NOVÝ JIČÍN – Na Valech 411/1, 741 01 Nový Jičín
Jméno Pozice Mobil Pevná linka E-mail
Ing. Břetislav Matula ředitel společnosti 602 486 996 556 315 083 bmatula@alliumagro.cz
Ing. Petr Matula obchodní manažer 602 732 681 556 315 083 matula@alliumagro.cz
Ing. Marek Fukala obchodní manažer 725 768 523 556 315 083 fukala@alliumagro.cz
Jan Juričák, MBA manažer zahr. obch. 730 892 377 556 315 083 juricak@alliumagro.cz
Zlata Salaniková obchodní referent 602 392 026 556 315 083 salanikova@alliumagro.cz
Ludmila Janáková, DiS.  referent zahr. obch. 733 182 621 556 315 083 janakova@alliumagro.cz
Kateřina Goláňová hlavní účetní 725 856 860 556 315 083 golanova@alliumagro.cz
Marcela Baierová účetní 725 876 721 556 315 083 baierova@alliumagro.cz
Martina Skalková fakturantka 730 898 458 556 315 083 skalkova@alliumagro.cz
Bc. Iveta Sehnálková fakturantka 725 876 734 sehnalkova@alliumagro.cz
Pavel Volek skladník 734 567 787 sklad.jesenik@alliumagro.cz
MOČOVICE – Močovice 172, 286 01 Čáslav
Jméno Pozice Mobil Pevná linka E-mail
Jaroslav Knopf vedoucí střediska 724 950 877 knopf@alliumagro.cz
Zdeněk Knol vedoucí skladu 725 856 861 knol@alliumagro.cz
Jaroslav Šimon obchodní manažer 725 707 774 simon@alliumagro.cz
Martin Provazník obchodní manažer 724 924 273 provaznik@alliumagro.cz
Miroslav Němec obchodní manažer 602 350 350 němec@alliumagro.cz
Jiří Barták obchodní manažer 739 678 606 bartak@alliumagro.cz
Lenka Červenclová obchodní referent 734 233 824 cervenclova@alliumagro.cz
Marie Heřmánková fakturantka 730 898 456 hermankova@alliumagro.cz
Marcela Vondrová fakturantka 736 473 201 vondrova@alliumagro.cz
Rudolf Dvořák rozvoz zboží 734 157 457
Břetislav Vojtíšek rozvoz zboží 739 762 181
KROMĚŘÍŽ – Jožky Silného 2349/4, 767 01 Kroměříž
Jméno Pozice Mobil Pevná linka E-mail
Ing. Roman Kreidl vedoucí střediska 602 571 003 kreidl@alliumagro.cz
Ing. Michal Hanák obchodní manažer 730 892 378 hanak@alliumagro.cz
Ing. Vladimír Brus obchodní manažer 730 896 314 brus@alliumagro.cz
Ing. Jindřich Haša obchodní manažer 739 789 043 hasa@alliumagro.cz